شما اینجا هستید

اخبار » برای مامور وظیفه شناس برق گناوه دعا کنید
گروه : اخبار

صدای بندر:روز پنجشنبه ودر جریان تعمیرات پست ۵۵ برق گناوه این ایستگاه دچار آتش سوزی گردید و سه تن از مامورین برق شهرستان گناوه دچار سوختگی شدید شدند.
به گزارش صدای بندر؛سه تن از مامورین تعمیرات و نگهداری برق شهرستان گناوه که روز پنجشنبه ۱۲ تیرماه درباز زبان روزه و در گمای ۴۰ درجه در حال تعمیرایستگاه ۵۵ گناوه در جاده کمربندی گناوه بودند به علت اتصال و ایجاد جرقه و نهایت آتش سوزی دچار سانحه گردیده و در مهیب آتش گرفتار شدند.
در این بین مهدی کدایی از مامورین پرتلاش این شرکت به علت درگیر مستقیم در تعمیر این پست درمیان آتش گرفتار شده و بیش از ۵۰ درصد دچار سوختگی گردیدند. که پس از انتقال به بیمارستان سوختگی گناوه با پیگیری مدیران برق استان و مسئولین شهرستان به بیمارستان قطب الدین شیراز انتقال داده شدند.
بنا به گزارش صدای بندر در حال حاضر این مامور وظیفه شناس که در ماموریت و خدمت دچار حادثه گردیده دچار وضعیت خاص پزشکی است و دراین روزهای بزرگ که روزهای رحمت و مهربانی است دعای خیرتان را از این مرد وظیفه شناس و دو همکار دیگرش دریغ نفرمایید.
انشالله به زودی شاهد بهبودی کامل این سه مامور وظیفه شناس برق گناوه باشیم

  1. mahan

    با عرض سلام خدمت هیئت تحریریه برای این مأمور عزیز و زحمتکش دعا میکنم که به آغوش گرم خانواده خود برگردد . سلامتی خود را به طور کامل پیدا کند . انشاالله

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبر بندر | بندرگناوه، بندر دیلم، بوشهر