شما اینجا هستید

اخبار » آیا اجبـاری برای تیـم داری داریـد؟
گروه : اخبار

صدای بندر – رضا حیدری: در هفته های گذشته یکی از مهمترین مباحث ورزشی استان، حضور یا عدم حضور تیم فوتبال شاهین بوشهر در ادامه مسابقات لیگ دسته یک کشور بود، چنانکه تقریباً تمام مسئولان استان بصورت ویژه  بسیج شده اند که مسائل مالی این تیم که الحمداله از بحث های کلان استان هم شده را یک جور حل کنند.

بعد از آن همه بدهی حرف و حدیث دار که باید یک جورایی به اصل آن هم شکل کرد، فصل جدید با اما و اگر فراوانی شروع شد و سرانجام با مبالغی هنگفت که برای یک تیم سراسر بدهکار تقریباً عجیب به نظر می رسید، تیم بسته و راهی مسابقات شد بطوری که مدیران وقت وعده ای جزء صعود به لیگ برتر آن هم در کمترین زمان ممکن نمی دادند. بالاخره وقت پرداخت اقساط که رسید و بازیکانی که تقریباً از سراسر کشور جمع شده بودند و حساب باشگاه را خالی تر از آنی دیدند که می باید.

حالا سر صحبت ما با مسئولان محترم باشگاهی است که همه به میزان کلان بدهی های آن واقفند و اگر یک تیم معمولی که صرفاً جهت ماندن و بقاء بسته می شد، را جمع و جور می کردند هیچ کس بر آنها ایرادی نمی گرفت چرا و چگونه دوباره حاضر شدید زیر بار میزان بالایی بدهی بروید در حالیکه تقریباً همه مطمئن به پرداخت نشدن کمک و هیچگونه حمایتی از سوی دیگران نبودید.

چرا با مبالغی هنگفت بازیکنانی را جذب کردید که امروز از پرداخت حتی کمترین درصد مبالغ آن عاجزید.

بله آقایان مسئول، هیچگونه فشار و اهرمی بر شما وجود نداشت که با این نوع مدیریت شاهین را به روزی رساندید که بازیچه و نقل محافل گوناگون شده است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبر بندر | بندرگناوه، بندر دیلم، بوشهر