شما اینجا هستید

اخبار » دیوار کوتاه خبرنگاران

دیوار کوتاه خبرنگاران

صدای بندر – محمد مظفری : باز تابستان و باز در میان شرجی و آفتاب سوزان و گرمای بوشهر بزرگداشت روز خبرنگار، خبرنگاران توی این هم شانس نیاوردند . حالا که قراره دیواری کوتاه تراز دیوار خبرنگار نباشه بگذار بزرگداشتش هم را توی تابستان قلب الاسد بگیرند! تا دلشان خنک شود !

آقا جان اصلا بگذار حالا که مدیران و مسئولان محترم برای فرار از واقعیت ها همه کاسه کوزه ها را سر خبرنگاران می شکنند نگذارند وسط زمستان بهاری بوشهر برای خبرنگاران بزگداشت بگیرند.

اصلا بگذار همان هایی که شب با شدت و حرارت حرف می زنند و بیانیه صادر می کنندو روز همان حرفهایشان را که تیتر مطبوعات و سایت ها شده پس می گیرند و کذب محض می خوانند و خبرنگاران را عامل اصلی تحریف سخنانشان می خوانند. به عرق ریختن ما در روز خبرنگار نیشخند بزنند.

بگذار همان هایی که بعد تعطیلی خانه مطبوعات محلی غیر دولتی خانه مطبوعات دولتی را هم کن فیکون نمودند خیالشان راحت باشد که تو این گرمای خرما پزون ،خبرنگاران حال و حوصله یپیگیری خواسته های صنفیشان را هم ندارند!

آقا جان حالا که دیوار خبرنگاران از همه کوتاه تر است  بگذار همه کاسه و کوزه های  مشکلات فرهنگی و اقتصادی شهر و استان و کشور را هم بیندازند گردن خبرنگاران ،کنتور که نمی اندازد !

بگذار خبرنگاران را به جلساتشان راه ندهند ، دوربینش را بگیرند ، تهدیدش کنند، بهش کارت هدیه بیست هزارتومانی ندهند ! به افطاری های آنچنانیشان راهشان ندهند تا یک وقت … اصلا ولش کن دیواری نمانده برادر که کوتاه باشد یا بلند !

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبر بندر | بندرگناوه، بندر دیلم، بوشهر