شما اینجا هستید

اخبار » ویژه‌برنامه‌های “روز بوشهر” در صدا و سیمای استان تدوین شد‌

صدا و سیما

خبربندر- مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر گفت: با توجه به اینکه در آستانه هفته نکوداشت بوشهر قرار داریم برنامه‌های متنوعی برای این هفته در صدا و سیمای بوشهر تدوین شده است.

به گزارش خبربندر سید حسین ناظر بعدازظهر  امروز در نشست با اعضای شورای شهر بوشهر با قدردانی از تلاش‌های شورا و شهرداری بوشهر در تامین مطالبات مردم اظهار داشت: بدون شک در بیشتر بخش‌ها و برنامه‌های صدا و سیمای مرکز بوشهر مطالبات مردم ارائه می‌شود که مسئولان در تامین خواسته‌های ارائه شده تلاش مضاعفی می‌کنند.

وی با اشاره به برنامه‌های روز بوشهر بیان کرد: با توجه به اینکه در آستانه هفته نکوداشت بوشهر قرار داریم برنامه‌های  متنوعی برای این هفته در صدا و سیمای بوشهر تدوین شده است. این برنامه‌ها به نحوی اجرا می‌شود که همه مردم در آن مشارکت داشته باشند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر، انتخاب روز و هفته نکوداشت بوشهر را یک طرح جالب و قابل توجه دانست و خاطرنشان کرد: در این ارتباط باید برنامه‌ها به‌گونه‌ای اجرا شود که مردم هر سال در ۱۸ اسفند منتظر باشند که یک حرکت و رویداد جدید رخ دهد.

وی، آمادگی صدا و سیمای مرکز بوشهر برای انعکاس برنامه‌های این هفته را اعلام کرد و افزود: برنامه‌سازان و تولیدکنندگان برنامه‌ها تلاش می‌کنند به سهم خود در انعکاس برنامه‌های هفته نکوداشت روز بوشهر نقش داشته باشد.

منبع:خبرگزاری تسنیم

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبر بندر | بندرگناوه، بندر دیلم، بوشهر