شما اینجا هستید

اخبار » انبارها و سردخانه های استان بوشهر شناسنامه ‌دار می‌ شوند
گروه : اخبار

خبربندر – رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: با هدف مبارزه با قاچاق کالا، انبارها و سردخانه ها در این استان شناسنامه‌ دار می‌ شوند.

به گزارش خبربندر، سید حسین حسینی محمدی روز چهارشنبه در نشست کمیسیون برنامه‌ریزی هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان بوشهر افزود: در این راستا انبارها و مراکز نگهداری کالاهای دولتی و بخش خصوصی باید در سامانه جامع انبار ثبت شوند در غیر این صورت کالاهای موجود در انبارها قاچاق محسوب می‌شود.
وی بیان کرد: در این سامانه باید مشخصات همه انبارها و سردخانه‌ها اعم از دولتی و خصوصی، شرکت‌های پخش، خرده و عمده فروشان، بنکداران و سایر فعالان اقتصادی ثبت شود.
حسینی محمدی افزود: کالاهایی که در سامانه جامع انبار ثبت نشده باشند امکان جابجایی و حمل و نقل ندارد و همچنین کالاهایی که از انبارهای بدون کد و شناسه بارگیری شود نیز بعنوان کالای قاچاق تلقی می‌شود.
وی همچنین از تلاش ویژه برای رونق تولید و اشتغال در استان بوشهر در راستای تحقق شعار امسال خبر داد و گفت: مبارزه با قاچاق کالا نقش بسیار مهمی در تحقق شعار امسال دارد از این رو باید اقدام های بیشتری در این زمینه انجام شود.

منبع:ایرنا

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبر بندر | بندرگناوه، بندر دیلم، بوشهر