شما اینجا هستید

ویژه » افتتاح جشنواره فرهنگی ورزشی اجتماعی شهر آبی در بوشهر و گناوه
گروه : ویژه

 

افتتاح  جشنواره فرهنگی ورزشی اجتماعی شهر آبی در بوشهر و گناوه

خبر بندر:نمایشگاه نخستین جشنواره فرهنگی ورزشی اجتماعی شهر آبی سه شنبه شب بطور همزمان در بوشهر و گناوه افتتاح شد.

به گزارش خبر بندر:؛سرپرست دفتراموراجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر در ارتباط با این ۲ نمایشگاه در گفت و گو با ایرنا گفت: این نمایشگاه ها در راستای اجرای طرح نشاط اجتماعی جشنواره فرهنگی اجتماعی ‘ شهرآبی’ مورد افتتاح قرار گرفته است.
عباس برزگرزاده افزود:نخستین دوره جشنواره ‘شهرآبی’ با همکاری ۹ دستگاه اجرایی شامل بهزیستی، ورزش و جوانان، آموزش و پرورش، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، هلال احمر، نیروی انتظامی، حوزه هنری، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری، دانشگاه علوم پزشکی ودفتر امور اجتماعی استانداری برگزار می شود.
وی بیان کرد: نمایشگاه های جشنواره شهر آبی از پنج اردیبهشت ماه از ساعت ۲۰ تا ۲۳ واقع در پارک شورای شهر بوشهر و فاز سوم پارک خور گناوه پذیرای بازدیدکنندگان است.
برزگرزاده ادامه داد: نمایشگاه های جشنواره شهر آبی بوشهر و گناوه هر کدام به ترتیب در قالب ۲۹ و ۱۴ غرفه دایر شده که در نمایشگاه بوشهر ۱۴ سازمان مردم نهاد و در نمایشگاه گناوه پنج سازمان مردم نهاد فعالیت دارند.
وی گفت: نمایشگاه بوشهر با ۱۶۰ و نمایشگاه گناوه نیز با حضور ۴۰ نفر عضو فعال از سازمان های مردم نهاد به فعالیت می پردازند که شمار اعضای گروه های هنری آن مانند گروه تئاتر، موسیقی و فیلم نیز به ترتیب در ۲ نمایشگاه بوشهر و گناوه ۵۸ و ۲۵ نفر است.
برزگرزاده ادامه داد: عمده هدف برگزاری جشنواره شهرآبی استفاده از ابزارهای هنری مانند تئاترخیابانی، موسیقی زنده، نمایشگاه عکس، نمایش فیلم کوتاه، کارگاه نقاشی و بازیهای بومی – محلی برای مقابله با آسیب های اجتماعی و همچنین اجتماعی کردن شناخت آسیب هاست.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبر بندر | بندرگناوه، بندر دیلم، بوشهر