شما اینجا هستید

اخبار » قاتل دو شهروند دشتستانی خودش را هم کشت!
گروه : اخبار

 

خبر بندر: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت، فردی که شب گذشته در شهرستان دشتستان دو شهروند را با ضرب گلوله به قتل رسانده بود ، با شلیک یک گلوله به زندگی خود نیز پایان داد.
به گزارش خبر بندر؛ سردار حیدرعباس زاده گفت، اواخر شب گذشته فردی به هویت نامعلوم ، با شلیک چندین گلوله فردی به هویت “م، الف” را به قتل رسانده سپس جسد را در خودرویی در محل پمپ بنزین بنداروز رها کرده و متواری می شود.

وی افزود، فرد مضروب پس از انتقال به بیمارستان فوت می کند.

این مقام ارشد انتظامی اظهار داشت، کمی پس از این حادثه فردی دیگر به هویت” الف ، ص” ۳۷ساله در نزدیکی روستای” کلل” دشتستان به ضرب گلوله کشته و قاتل متواری می شود.

وی تصریح کرد، با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان دشتستان و انجام تحقیقات میدانی عامل هر دو قتل به هویت” م ، ک “کمتر از یک ساعت پس از حادثه شناسایی و مخفیگاههای احتمالی وی در شهر برازجان به کنترل پلیس درآمد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه ناامن شدن محیط شهر برازجان برای قاتل باعث فرار وی به سمت شهر گناوه گردید خاطرنشان ساخت، در شهر گناوه نیز قاتل که حضور پلیس را هر لحظه به خود نزدیک تر می دید با شلیک یک گلوله به سر خود به زندگیش پایان داد.

گفتنی است علت حادثه احتلافات قبلی و شخصی بین قاتل و مقتولین بوده و سلاح بکار رفته در هر دو قتل و خودکشی به همراه ۱۶ فشنگ کشف شد.

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبر بندر | بندرگناوه، بندر دیلم، بوشهر