۱۱:۳۴:۴۸ - یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کشفیات سرقت موتورسیکلت در عسلویه ۶۰۰ درصد افزایش یافت
خبر بندر:فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه گفت: کشفیات سرقت موتورسیکلت در عسلویه ۶۰۰ درصد افزایش یافت. به گزارش خبر بندر: به نقل از پلیس بوشهر، سرهنگ سهام صالحی اظهار داشت: در راستای اجرای طرح نوروزی، ماموران انتظامی شهرستان عسلویه با اجرای طرح های هدفمند و ویژه موفق به افزایش ۴۴ درصدی کشفیات سرقت در این شهرستان […]

خبر بندر:فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه گفت: کشفیات سرقت موتورسیکلت در عسلویه ۶۰۰ درصد افزایش یافت.

به گزارش خبر بندر: به نقل از پلیس بوشهر، سرهنگ سهام صالحی اظهار داشت: در راستای اجرای طرح نوروزی، ماموران انتظامی شهرستان عسلویه با اجرای طرح های هدفمند و ویژه موفق به افزایش ۴۴ درصدی کشفیات سرقت در این شهرستان شده‌اند.

وی بیان کرد: با انجام اقدامات هماهنگ پلیس‌های تخصصی و یگان‌های انتظامی شهرستان، کشفیات سرقت اماکن خصوصی و دولتی در سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال گذشته افزایش ۲۵۰ درصدی، در کشف موتورسیکلت افزایش ۶۰۰ درصدی و در کشف سایر سرقت ها افزایش ۳۳ درصدی داشته است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه فقدان امنیت در هر یک از ابعاد آن در تمام سطوح جامعه مشکلات عمده‌ای را پدید خواهد آورد افزود: پلیس عسلویه آمادگی هر گونه همکاری و بهره گیری از ظرفیت درون سازمانی و برون سازمانی در راستای تولید امنیت پایدار در شهرستان را دارد.

وی عنوان داشت: نیروی انتظامی یک سازمان مردم نهاد و از جنس خود مردم است و همواره با تعامل بین این نیرو و مردم شاهد تحقق امنیت مطلوب در سطح شهرستان عسلویه بوده ایم.

سرهنگ صالحی گفت: مجموعه پلیس عسلویه امیدوار است با همکاری شهروندان شاهد توفیقات بیشتری در زمینه بسط و گسترش امنیت و آرامش در جامعه باشد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۰ نظرتایید شده است

ثبت نظر

نام شما:

ایمیل شما(اختیاری):

متن دیدگاه شما: