۱۴:۵۰:۵۴ - شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افتخار آفرینی هنرمند گناوه ای در جشنواره مد و لباس سی پال
  خبر بندر:آمنه فروردین از فعالان عرصه مد و لباس استان بوشهر و از اعضای موسسه نیمدری سبز به عنوان یکی از برگزیدگان  جشنواره مد و لباس سی پال انتخاب گردید. به گزارش خبر بندر؛ آمنه فروردین  هنرمند گتاوه ای  و یکی از اعضای موسسه فرهنگی و هنری نیمدری سبز که از نیروهای فعال در […]

 

خبر بندر:آمنه فروردین از فعالان عرصه مد و لباس استان بوشهر و از اعضای موسسه نیمدری سبز به عنوان یکی از برگزیدگان  جشنواره مد و لباس سی پال انتخاب گردید.

به گزارش خبر بندر؛ آمنه فروردین  هنرمند گتاوه ای  و یکی از اعضای موسسه فرهنگی و هنری نیمدری سبز که از نیروهای فعال در حوزه مدلباس است در گفتگو با خبرنگاران گفت: اولین جشنواره مد و لباس سی پال  در حوزه های مختلف  با  محوریت هنر و اصالت ایرانی و اسلامی از ۱۶ تا ۲۳ آذر در تهران برگزار گردید.

وی گفت: من در بخش های مختلف آثار خودم را به جشنواره ارائه کردم که پس از برسی داوران دو اثر از آثار مذهبی من در حوزه مد و لباس حائز رتبه برتر شد و در مراسم اختتامیه  که با حضور معاون محترم رییس  سرکار خان ابتکار برگزار شد جایزه جشنواره به من اهدا گردید.این هنرمند افزود: چند سال است که در حوزه مد و لباس در استان بوشهر فعالیت دارم وچند نمایشگاه را برگزار نموده ام و دو سال است با حمایت موسسه نیمدری سبز نمایشگاه مد و لباس  در حوزه مذهبی را در بوشهر دایر نموده ام.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۰ نظرتایید شده است

ثبت نظر

نام شما:

ایمیل شما(اختیاری):

متن دیدگاه شما: