شما اینجا هستید

سرخط خبرها » دستبرد اینترنتی داماد خانواده از حساب برادر زن
گروه : سرخط خبرها

رئیس پلیس فتای استان بوشهر گفت: فردی که با استفاده از اطلاعات حساب برادر زن خود مبلغی بالغ بر ۳۰۰ میلیون ریال را به صورت غیرمجاز برداشت کرده بود توسط پلیس فتای استان بوشهر شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، داریوش پورسعید در ارتباط با این پرونده در جمع خبرنگاران بیان کرد: کارشناسان پلیس فتای بوشهر در پی شکایت فردی مبنی بر برداشت غیرمجاز مبلغی بالغ بر ۳۰۰ میلیون ریال از حساب بانکی‌اش بلافاصله ضمن تشکیل تیم عملیاتی ویژه تحقیقات خود را آغاز کردند.

وی تصریح کرد: کارشناسان پلیس فتای استان بوشهر با همکاری پلیس آگاهی شهرستان دشتی وارد عمل شدند و در تحقیقات گسترده انجام شده توسط مأموران مبارزه با جرائم سایبری و انجام بررسی‌های فنی مشخص شد، مبلغی بیش از ۱۸۰ میلیون ریال به حساب شوهر خواهر شاکی بصورت اینترنتی انتقال و مابقی نیز بصورت خرید اینترنتی و خرید شارژ تلفن همراه انجام شده است.

این مقام انتظامی افزود: متهم بلافاصله شناسایی و ضمن هماهنگی با مقام قضایی طی یک عملیات دستگیر و به پلیس آگاهی شهرستان دشتی انتقال داده شد.

پورسعید خاطرنشان کرد: متهم در بازجویی‌های اولیه منکر هرگونه جرمی شد ولی با مشاهده شواهد و قرائن لب به اعتراف گشود و اظهار داشت: از سال ۱۳۸۹ تاکنون با سوء استفاده از اعتماد شاکی و فعال کردن رمز دوم حساب وی جمعا مبلغی بالغ بر ۳۰۰ میلیون ریال شامل انتقال به حساب، خرید شارژ تلفن همراه و خریدهای اینترنتی بصورت غیرمجاز برداشت کردم.

رئیس پلیس فتای استان بوشهر در پایان اظهارداشت: نامبرده پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع ذیصلاح داده شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبر بندر | بندرگناوه، بندر دیلم، بوشهر