شما اینجا هستید

اخبار » نمایشگاه بزرگ کتاب در دانشگاه آزاد گناوه گشایش یافت
گروه : اخبار

صدای بندر- حسین غلامی: به مناسبت هفته پژوهش نمایشگاه برزگ کتاب با موضوعات مختلف علمی، فرهنگی، اجتماعی و … در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر گناوه گشایش یافت.

مسئول فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر گناوه در همین ارتباط اظهار داشت: در این نمایشگاه بیش از ۳۰۰ جلد کتاب با موضوعات دینی و مذهبی، عرفان، فلسفه، تاریخ، هنر، ادبیات، فرهنگی، اجتماعی، علمی و کتاب های درسی شامل کامپیوتر، حسابداری و … و همچنین تعداد زیادی نرم افزارهای علمی در موضوعات گوناگون در معرض دید دانشجویان گذاشته شده است.

خیری سیفی ادامه داد: این نمایشگاه به مدت یک هفته در دانشگاه آزاد اسلامی گناوه دایر می باشد و دانشجویان می توانند کتاب های مورد نیاز و علاقه خود را خریداری کنند؛ در طول سال تحصیلی این دانشگاه اقدام به برگزاری نمایشگاه های کتاب مشابه می کند تا دانشجویان به راحتی بتوانند نیازهای خود در حوزه کتاب تأمین کنند.

سیفی اضافه کرد: ما همه ساله از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در حد توان دانشگاه و با توجه به نیاز دانشجویان رشته های مختلف تحصیلی، کتاب هایی را خریداری و آنها را برای استفاده دانشجویان به کتاب های کتابخانه دانشگاه اضافه می کنیم و خرید ما معمولاً بیش از دو میلیون تومان است.

مسئول فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر گناوه در پایان گفت: در حال حاضر بیش از ۱۰ هزار جلد کتاب در کتابخانه دانشگاه آزاد اسلامی گناوه موجود می باشد.

هفته پژوهش از ۲۵ آذر ماه شروع و تا ۲ دیماه پایان می یابد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبر بندر | بندرگناوه، بندر دیلم، بوشهر