شما اینجا هستید
اخبار » چهارمین جشنواره تئاتر فجر استانی در بوشهر برگزار می‌شود

چهارمین جشنواره تئاتر فجر استانی در بوشهر برگزار می‌شود

خبر بندر: رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر گفت: چهارمین جشنواره تئاتر فجر استانی دی ماه سال جاری در بوشهر برگزار می‌شود.

به گزارش  خبر بندر؛جهانشیر یاراحمدی  در نشست با خبرنگاران با اشاره به برگزاری چهارمین دوره جشنواره تئاتر فجر استانی اظهار داشت: استان بوشهر دارای ظرفیت‌های بالایی در عرصه تئاتر و هنرهای نمایشی است.

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر به اهمیت و جایگاه ویژه جشنواره تئاتر فجر اشاره کرد و ادامه داد: جشنواره فجر استانی بزرگترین رویداد هنری یک استان است که با حضور گروه‌هایی از نقاط مختلف برگزار می‌شود.

وی با اشاره به میزبانی مطلوب بوشهر در دوره‌های قبل خاطرنشان کرد: بوشهر در سه سال گذشته یکی از میزبانان ثابت این جشنواره بوده و توانسته این رویداد هنری را در خور شان نام جشنواره و هنرمندان برگزار کند.

یاراحمدی بیان داشت: طی نشستی با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و بررسی آسیب شناسی ادوار گذشته این جشنواره و با استفاده از نظرات اعضاء انجمن تصمیم به برگزاری این جشنواره برای چهارمین سال پیاپی در بوشهر شد.

وی با اشاره به اینکه چهارمین جشنواره فجر استانی در دی ماه سال جاری برگزار شود، اظهار داشت: با توجه به زمان مناسب تا جشنواره بین الملی تئاتر  فجر، می توان پیش بینی کرد جشنواره فجر استانی، جشنواره ای درخور و شایسته باشند.

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر ادامه داد: از دیگر برنامه های چهارمین جشنواره فجر استانی در شهر بوشهر می‌توان به کارگاه‌های آموزشی با حضور اساتید برجسته و نشست های نقد و بررسی با اهالی فن اشاره کرد./ مهر

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبر بندر | بندرگناوه، بندر دیلم، بوشهر